1 1

ПРО ОБЛАСНІ ОСЕРЕДКИ АСТУ

АСТУ є членом НОК України та Міжнародної Федерації Спортивного Танцю (МФСТ), а в свою чергу МФСТ є членом Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК).

Обласний осередок АСТУ виконує в області керівні і координуючі функції в питаннях розвитку спортивного танцю, а саме,— співробітництво з облспорткомітетами в питаннях затвердження календарів змагань зі спортивного танцю, присвоєння спортивних розрядів і звань, затвердження фінансування на заходи по розвитку спортивного танцю в області, а також залучення широких мас до занять спортивним танцем та сприяння їх вступу в члени АСТУ. Свою роботу з ООАСТУ кожен клуб області будує на підставі Договору, встановленого Президією АСТУ зразку.


Обласний осередок згідно Положення АСТУ затвердженого 21–22 лютого 2004p. виконує наступні функції та обов'язки:

1. Подає заявки на участь у змаганнях спортсменів міста та області:
· Заявка на участь у змаганнях затвердженої форми подається від КСТ через ООАСТУ в АСТУ.
· Заявка для участі в міжнародних змаганнях зі спортивного танцю подається в АСТУ на бланку ООАСТУ завірена підписом Президента ООАСТУ, печаткою ООАСТУ.
· Якщо заявка для участі в міжнародних змаганнях за межами України зроблена самостійно, минаючи АСТУ, то внески за поновлення членства цих танцювальних пар мають бути сплачені в АСТУ.
2. Збирає та перераховує членські внески в АСТУ:
· Всі фінансові розрахунки по членських внесках КСТ ведуть напряму з розрахункового рахунку КСТ на розрахунковий рахунок OOАСТУ. Всі відмітки в членських квитках та класифікаційних книжках про здачу членських внесків робить тільки Куратор по внесках АСТУ.
· Річні внески оплачуються до 1-го липня поточного року за наступний рік.
· Танцюрист реєструється в КСТ. КСТ реєструє танцюриста в OOАСТУ. АСТУ на підставі подання з ООАСТУ реєструє танцюриста та видає йому номерну класифікаційну книжку танцюриста АСТУ.
3. Веде облік спортсменів по класам та віковим категоріям, присвоює класи та спортивні розряди:
· КСТ оплачує на розрахунковий рахунок ООАСТУ членський внесок еквівалентний 15 Euro згідно курсу НБУ «за присвоєння „C“класу». Присвоєння «C»класу візується Президентом ООАСТУ та завіряється печаткою ООАСТУ в класифікаційній книжці танцюриста.
· КСТ оплачує на розрахунковий рахунок ООАСТУ членський внесок еквівалентний 20 Euro згідно курсу НБУ «за присвоєння „B“класу». Присвоєння «B»класу візується Президентом ООАСТУ та завіряється печаткою ООАСТУ в класифікаційній книжці танцюриста.
· КСТ оплачує на розрахунковий рахунок ООАСТУ членський внесок еквівалентний 150 Euro згідно курсу НБУ «за присвоєння „A“ та „S“ класів». Присвоєння «A»та «S»класу візується підписом куратора по внесках АСТУ та печаткою АСТУ в класифікаційній книжці танцюриста.
· Звання «Кандидат у майстри спорту України» присвоюються з 11 років після одержання підтвердження про присвоєння класу «B» та подання Президії ООАСТУ.


· І розряд присвоюється після одержання підтвердження про присвоєння класу «C» та подання Президії ООАСТУ.
· ІІ розряд присвоюється після одержання підтвердження про присвоєння класу «D» та подання Президії ООАСТУ.
· ІІІ розряд присвоюється після одержання підтвердження про присвоєння класу «E» та подання Президії ООАСТУ.


4. Проводить відбіркові та класифікаційні змагання:
· Право проведення відбіpкових чемпіонатів області і направлення кращих танцювальних паp на Чемпіонати і Кубки України належить ООАСТУ.
· ООАСТУ має право проводити закриті обласні класифікаційні змагання і присвоювати танцюристам Е, Д, С, B класи та спортивні розряди, згідно Положення АСТУ про присвоєння звань та розрядів зі спортивного танцю.
5.Дозволяє та документально фіксує перехід спортсменів з одного КСТ в інший:
· Кожний танцюрист, котрий бажає перейти в інший КСТ, подає заяву в Президію ООАСТУ, в котрій вказує причину переходу з відмітками про згоду чи незгоду президента КСТ, в котрому він зареєстрований, і президента КСТ, до котрого переходить.
· Перехід можливий у випадку згоди обох президентів КСТ. Для реєстрації переходу танцюрист подає в Президію ООАСТУ заяву встановленого зразку.
· У випадку неузгодженого переходу з КСТ в КСТ танцюрист дискваліфікується і втрачає право приймати участь у календарних змаганнях АСТУ та МФСТ.
· При реєстрації переходу танцюриста з АСТУ в іншу національну федерацію — члена МФСТ танцюрист оплачує в ООАСТУ перехідний членський внесок еквівалентний ста двадцяти євро згідно курсу НБУ на день оплати.
· При реєстрації переходу танцюриста з іншої національної федерації — члена МФСТ в АСТУ танцюрист оплачує в ООАСТУ перехідний членський внесок еквівалентний ста двадцяти євро згідно курсу НБУ на день оплати.


Обласний осередок здійснює інформаційну підтримку клубів та спортсменів області у Інтернеті та у засобах масової інформації. Працює сайт «Танцювальний портал Одеси» за адресою www.marich.od.ua, де можливе розміщення інформації про змагання, результатів змагань, фотографій пар, планується випуск телевізійної програми, присвяченої танцювальному спорту.

Связь с нами

 e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

тел.: 098-339–3003, Сергей Кириллович Марич

 bottom1